تازه های دنیای تکنولوژی و IT

WING تکنولوژی جدید نوکیا، گامی در جهت تجاری سازی اینترنت اشیا

WING تکنولوژی جدید نوکیا، گامی در جهت تجاری سازی اینترنت اشیا

 

هدف اصلی اینترنت اشیا متصل کردن همه چیز به هم است، از جمله دستگاه هایی که از پایگاه داده  ویا کارمندان تاسیسات یک شرکت فاصله زیادی دارند.به همین دلیل در سال های اخیر موسساتی که در سراسر جهان منابع دارند، شرکت های تجاری، و خدمات دهندگان به این تکنولوژی نگاه جدی تری دارند.

در کنفرانس جهانی موبایل در این ماه، نوکیا از WING (worldwide IoT network grid)  رونمایی خواهد کرد، زیرساختی مجازی و جهانی که ممکن است شامل شبکه های حامل و خصوصی و سیستم های ماهواری زیادی باشد، بسته به اینکه شرکت مورد نظر چه چیزهایی را می خواهد بهم متصل کند و چطور می خواهد از اطلاعات جمع آوری شده استفاده کند. یک شرکت جهانی می تواند شبکه ای مجازی از دستگاه های متصل بهم در سطح جهانی را داشته باشد. WINGدر نیمه دوم امسال در سطح تجاری در دسترس خواهد بود.

شرکت های میتوانند از این تکنولوژی برای متصل ماندن به ماشین های شبکه شده یا کانتینرهای حمل محموله همچنان که در سراسر جهان در حال حرکتند، استفاده کنند.

پلتفرم Impact IoT نوکیا  تمام دستگاه ها و مشترکین  سرویس دهندگان خود را مدیریت می کند.همچنین در راستای اهداف عملیاتی  مثل بهبود امنیت و تجربه مشتری،  داده های به دست آمده از دستگاه های اینترنت اشیا را تحلیل می کند.

در تاريخ 11/فوریه/2017 بدون دیدگاه برچسب ها : ،،،،،،

نوشته شده توسط مدیر سایت

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


 انتشار مطالب این سایت در رسانه‌های مکتوب و آنلاین با ذکر منبع آزاد است. این سایت مستقل از هر سازمان، ارگان، رسانه چاپی یا آنلاین است.
طراحي شده توسط گروه علی دهقان