تازه های دنیای تکنولوژی و IT

فرم درخواست کار استیو جابز به مزایده گذاشته می شود

فرم درخواست کار استیو جابز به مزایده گذاشته می شود

در دنیای تکنولوژی و کامپیوتر کمتر کسی است که استیو جابز را نشناسد. به مناسبت سالروز تولد استیو جابز، فردی که دنیای اطراف ما بشدت متاثر از تفکر و نوآوری های اوست دنبال مطلبی می گشتم و به یک خبر جالب برخوردم.

افراد زیادی در دنیا دوست دارند چیزی به عنوان یادبود از استیو جابز داشته باشند. این بار به جای یک مدل کامپیوتر قدیمی یا محصول دیگری از محصولات اپل که در زمان استیو در اپل تولید شده، اولین فرم درخواست کار او به مزایده گذاشته خواهد شد. این فرم که در سال ۱۹۷۳ توسط استیو ۱۸ ساله امضا شده انتظار می رود در حدود ۵۰ هزار دلار فروخته شود.

سایت RR Action که این سند را، که یک کاغذ ۱۱*۵.۸ اینچی است، به مزایده گذاشته است. این سند حاوی پاسخ های دست نویس استیو به سوالاتی برای یک موقعیت شغلی است. این فرم درست پس از اینکه استیو کالج را، پس از ۶ ماه، رها کرد پر شده است.

او در این فرم نوشته که در کار با کامپیوتر ها و ماشین حساب ها به خوبی مهارت دارد،  و مهارت های ویژه او شامل تکنولوژی های الکترونیک و طراحی مهندسی است. “english lit” را به عنوان رشته اش عنوان کرده، آدرسش را کالج رید داده، و برای فیلد شماره تلفن چیزی ننوشته است و قسمت ” سوابق شغلی” را کاملا رها کرده است.

Steve Jobs’ 1973 job application

از دیگر اقلامی که از او به مزایده گذاشته شده یک راهنمای Mac OS X  از سال ۲۰۰۱ است  که توسط او امضا شده و دیگر بخشی از یک روزنامه Palo Alto Daily Post در سال ۲۰۰۸ است، که رونمایی از iPhone 3G  در آن سال را پوشش داده است. همه اقلام توسط استیو امضا شده اند.

Steve Jobs Signed Apple Mac OS X Manual

Steve Jobs Signed Newspaper Article

منبع: RR Auction

در تاريخ 24/فوریه/2018 بدون دیدگاه برچسب ها : ،،

نوشته شده توسط مدیر سایت

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


 انتشار مطالب این سایت در رسانه‌های مکتوب و آنلاین با ذکر منبع آزاد است. این سایت مستقل از هر سازمان، ارگان، رسانه چاپی یا آنلاین است.
طراحي شده توسط گروه علی دهقان