تازه های دنیای تکنولوژی و IT

موبایل خود را گم کرده اید؟ این اپلیکیشن ها در ردیابی آن به شما کمک می کند

موبایل خود را گم کرده اید؟ این اپلیکیشن ها در ردیابی آن به شما کمک می کند

برای همه ی ما ممکن است اتفاق بیوفتد که همراه دیجیتالی مان را گم کنیم یا جا بگذاریم و به دست یک دزد حرفه ای بیوفتد. خوشبختانه برای کاربران اندروید، اپلیکیشن های بسیاری برای ردیابی و تعیین مکان دستگاه وجود دارد. در اینجا دو مورد از بهترین اپلیکیشن ها برای یافتن و بازیابی دستگاه های اندرویدی به شما معرفی می کنیم:

۱.اپلیکیشن Find My Device

قابلیت ها:

۱.  ردیابی موبایل با GPS

۲.  پاک کردن حافظه از راه دور

۳.  پخش آهنگ از راه دور

۴. قفل کردن موبایل از راه دور

اپلیکیشن Find My Device که توسط گوگل طراحی شده برای دستگاه های اندروید لازم است. کار با آن بسیار ساده است. پس از نصب برنامه از پلی استور، باید با ایمیل وارد شوید و Location خود را نیز قبلا در تنظیمات موبایل فعال کرده باشید.  پس از این، اگه به اینترنت متصل باشید می توانید در هر لحظه موبایلتان را ردیابی کنید.

برای ردیابی موبایلتان با سایت android.com/find بروید . می توانید موبایل را با گذاشتن پیامی حاوی یک شماره تلفن قفل کنید. در این صورت اگر کسی آن را پیدا کرد کافی است با آن شماره تماس بگیرد. می توانید برای پیدا کردن آن انتخاب کنید آهنگی از موبایل پخش شود، و یا اینکه تمام اطلاعاتتان را پاک کنید.

با داشتن ایمیلی که در هنگام ورود به اپلیکیشن از آن استفاده شده و پسورد آن، هرکسی می تواند موبایل مورد نظر را ردیابی کند.

دانلود Find My Device از پلی استور

۲.اپلیکیشن  Lost Android

قابلیت ها:

۱. خواندن پیام های ارسالی و دریافتی از طریق کامپیوتر

۲.  پاک کردن اطلاعات روی مموری

۳.   فوروارد کردن تماس ها به شماره مورد نظرتان

۴.  فعال/غیرفعال کردن وای فای و GPS دستگاه

۵. تعیین مکان موبایل با کمک GPS یا اتصال به اینترنت

Lost Android یا Android Lost (با توجه به وب سایت آن)  ویژگی ها و قابلیت های فوق العاده ی در اختیار کاربر می گذارد. برای مثال، کاربر می تواند SMS  های دریافتی در موبایل را به ایمیل خود فوروارد کند و از کامپیوتر SMS ارسال کند. همچنین می توان الارمی روی آن فعال کرد، حتی اگر موبایل روی حالت بی صدا باشد.

دانلود Lost Android از پلی استور

دانلود از مایکت

نوشته شده توسط مدیر سایت

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


 انتشار مطالب این سایت در رسانه‌های مکتوب و آنلاین با ذکر منبع آزاد است. این سایت مستقل از هر سازمان، ارگان، رسانه چاپی یا آنلاین است.
طراحي شده توسط گروه علی دهقان