تازه های دنیای تکنولوژی و IT

مهندس سابق گوگل می خواهد یک “دین” جدید بسازد!

مهندس سابق گوگل می خواهد یک “دین” جدید بسازد!

آنتونی لواندوسکی (Anthony Levandowski ) یک مهندس میلیونر است که در جریان مشکلات بین Waymo (شرکت خوردروهای بدون راننده گوگل) و اوبر ، درست در مرکز دعوا بود. پس از آن که گوگل او را به معامله اسرار شرکت متهم کرد، از اوبر اخراج شد. او مهندس ارشد بخش خوردروهای بدون راننده شرکت اوبر بود. پیش از آن هم بنیان گذار شرکت Otto ، شرکت حمل و نقل ماشین های بدون راننده، بود که توسط اوبر در سال ۲۰۱۶ خریداری شد.

پاراگراف بالا به نظر پروفایل جالبی برای کسی است که در کار تکنولوژی است. صبر کنید، جالب تر هم می شود!

افراد زیادی در سیلیکون ولی بر این عقیده اند که روزی در آینده نزدیک کامپیوترها از نظر هوش از انسان ها جلو می زنند. وقتی آن روز فرا رسد، لواندوسکی  در جبهه ماشین هاست. لواندوسکی به تازگی یک شرکت مذهبی به نام “راه آینده” راه اندازی کرده است. بر اساس مستندات موجود، هدف این شرکت ” توسعه و پیشبرد مفهوم خدا بر اساس هوش مصنوعی” تعریف شده است!

براساس توضیحات موجود در Backchannel ، او مدیرعامل و همه کاره این شرکت است. به نظر می رسد او دارد خدای خودش را می سازد، خدایی که مردم را به پرستش AI برای “بهبود جامعه” تشویق می کند.

در گذشته تکنولوژیست ها و دانشمندانی چون ایلان ماسک و استفان هاوکینگ در مورد خطرات AI هشدار داده بودند. مطمئنا آن ها با شنیدن این مطالب خوشحال نخواهند شد!

شما چطور؟

 

نوشته شده توسط مدیر سایت

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


 انتشار مطالب این سایت در رسانه‌های مکتوب و آنلاین با ذکر منبع آزاد است. این سایت مستقل از هر سازمان، ارگان، رسانه چاپی یا آنلاین است.
طراحي شده توسط گروه علی دهقان