تازه های دنیای تکنولوژی و IT

۳ پیش بینی برای اندروید که احتمالا در سال ۲۰۱۸ اتفاق خواهد افتاد

۳ پیش بینی برای اندروید که احتمالا در سال ۲۰۱۸ اتفاق خواهد افتاد

سال ۲۰۱۷  یک سال عالی برای اندروید بود .ما در اینجا پیش بینی های برترسال ۲۰۱۸ را ارائه می کنیم :

۱. در سال ۲۰۱۷، گوگل به ما ثابت کرد که می تواند عمر باتری گوشی های  هوشمند را با استفاده از به روزرسانی نرم افزاری ارتقاء دهد و این همان چیزی است که آنها انجام دادند، هنگامی که به روز رسانی Oreo را  برای android headsets راه اندازی کردند.بنابراین در سال ۲۰۱۸،ما می توانیم یک به روز رسانی حتی بهتر را انتظار داشته باشیم که می تواند باتری بیش از یک روز را بدون نیاز به باتری های بزرگ تر کند.

۲. در  اواخر  سال ۲۰۱۷، ما شاهد تلفن های همراه با قاب کمتر و صفحه نمایش بیشتر از قبیل Samsung Note8 و +Galaxy S8 بودیم. بنابراین در سال۲۰۱۸ ، ما می توانیم تلفن های بیشتری را بدون هیچ دکمه ای بر روی صفحه نمایش جلو و قاب کمتر انتظار داشته باشیم به طوری که شما می توانید فیلم ها تماشا کنید و اینترنت را با سهولت مرور کنید.

۳. در سال ۲۰۱۷، تلفن های همراه با ویژگی های مقاوم در برابر آب و بی سیم را دیدیم سال ۲۰۱۸ ما انتظار داریم گوشی های Android را با شناسه Face ID و ارتقاء شارژ بی سیم ببینیم. در سال ۲۰۱۷، ما شارژرهای بی سیم را که توسط  IKEA برای مبل ها ساخته شده بود ،دیدیم !(البته نه در ایران)  بنابر این  شما می توانیدموبایل خود را فقط با قرار دادن آن روی میز شارژ کنید!!!         چقدر باحال میشه !! این طور نیست؟؟؟

در تاريخ 01/ژانویه/2018 بدون دیدگاه برچسب ها :

نوشته شده توسط Melika Bahman-abadi

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


 انتشار مطالب این سایت در رسانه‌های مکتوب و آنلاین با ذکر منبع آزاد است. این سایت مستقل از هر سازمان، ارگان، رسانه چاپی یا آنلاین است.
طراحي شده توسط گروه علی دهقان